Petek tesisat temizleme malatya

Petek Temizleme
Kalorifer petekleri ile ilgili siz de etkili ve de kalıcı çözümler arıyorsanız petek temizleme firmamız sizin aradığınız çözümün doğru adresidir. Doğalgaz tesisatlarında en sık karşılaştığımız problemler sıcaklık, su ve oksijene bağlı sebeplerden dolayı boru ve petek sistemlerinde balçık tortu ve de çamurlaşmaların görülmeye başlamasıdır. Bu tür atıklar yeterli sirkülasyonu sağlayamayan tesisat sisteminde sizin ısınma problemleri ile karşı karşıya kalmanıza sebep olur. Doğalgaz petek temizliği her türlü petek ve doğalgaz tesisat problemlerinizde size en uygun çözümleri sunar. Kalorifer peteklerinde ısı kayıplarının yaşanması peteğin belirli bir kısmına veya tamamına ısının düzgün bir şekilde dağıtılamaması, biriken tortu maddeler nedeniyle petek altlarının yeterli derecede ısınamaması en sık rastlanılan doğalgaz tesisat arızalarının başında gelmektedir. Yerden ısıtma sistemlerinde de tıpkı diğer sitemlerde olduğu gibi benzer problemlerle karşılaşılmaktadır.

Petek Problemlerinin Nedenleri

Sistem içerisinde biriken çamurlaşmış tabakalar nedeniyle yeterli hava dolaşımı yapılamadığından dolayı ısınma problemleri baş göstermektedir. Bu tür balçık malzemelerin borular vasıtasıyla kombilere taşınması sonucunda kombilerde de tıkanıklık problemleri yaşanmaktadır. Tıkanan kombi yeterli ısıya ulaşmadan kendini kapatmakta bu da aynı şekilde ortamım yeterince ısınmamasına sebep olmaktadır. Doğalgaz tesisatlarında yaşanan bu tarzdan problemlerin geri dönüşü ısınamayan mekânlar ve boşa giden doğalgaz paraları olmaktadır.

Petek Arızalarınıza Akılcı Çözümler

Petek tesisat temizliği firmasından servis hizmeti aldığınız takdirde tesisat problemleriniz giderilir, kombinizin performansı ilk takıldığı günkü seviyesine çıkar, siz de ısınma probleminiz ortadan kalktığı için yüksek bedelli faturalar ödemek zorunda kalmazsınız. Yerden ısıtma sistemlerinin kullanıldığı mekânların kalorifer tesisatlarının da diğer klasik tesisatlar da olduğu gibi kış aylarına girmeden bakımlarının düzenli olarak yapılması çok büyük önem arz etmektedir. Bu tür tesisatların içerisinde biriken tortular zamanla ısı transferi ve sirkülasyonu zorlaştırmakta bu da hane halkına ısınamama olarak yansımaktadır. Firmamız kullandığı özel kimyasal ilaçlar ve özel makineleri sayesinde ısıtma tesisatlarını temizleyerek bu tür ısınamama problemlerini ortadan kaldıran sektördeki lider firmalardan biridir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.